Praca u nas

PRACOWNIK NA STAŻ DO SZKÓŁKI ROŚLIN

Poszukujemy osoby na staż do pracy na placu handlowym we Wrocławiu.

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki ogrodnicze (ogrodnictwo, architektura krajobrazu, leśnictwo, szkółkarstwo roślin ozdobnych)

- mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej lub w obsłudze klienta

- podstawowa znajomość języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym)

- umiejętność obsługi komputera – pakiet Office oraz internet

- brak nałogów

- punktualność, samodzielność i kreatywność

- uczciwość, lojalność, sumienność

- mile widziane prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

- obsługa klienta,

- prace związane z pielęgnacją roślin i utrzymaniem porządku na punkcie handlowym

- przyjmowanie zamówień

Oferujemy:

- dalsze zatrudnienie na umowę o pracę na pełnym etacie

- możliwość pracy w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- zdobycie wiedzy i umiejętności, możliwość osobistego rozwoju

- uczestnictwo w szkoleniach z zakresu ogrodnictwa

- miłą i przyjazną atmosferę

PRACOWNIK DO PRAC OGRODNICZYCH

Poszukujemy osoby do pracy przy zakładaniu ogrodów

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki ogrodnicze (ogrodnictwo, architektura krajobrazu, leśnictwo, szkółkarstwo roślin ozdobnych)

- mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej

- prawo jazdy kategorii B

- dyspozycyjność

Obowiązki:

- wykonywanie prac ogrodniczych związanych z zakładaniem i pielęgnacją ogrodów

Oferujemy:

- umowa o pracę po okresie próbnym

- udział w ciekawych i ambitnych przedsięwzięciach

- atrakcyjne wynagrodzenie